Conferences – Terms and Conditions

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

1. Warunkiem aktywnego uczestnictwa w konferencjach organizowanych przez Ośrodek Badań Filozoficznych z siedzibą w Warszawie, ul. Stawki 3/20, 00-193 Warszawa jest uiszczenie opłaty konferencyjnej w terminie wskazanym w ogłoszeniu konferencji. Referaty są akceptowane przez organizatorów zgodnie z zasadami rzetelności naukowej.

2. Odpowiedzialność za reklamacje i zwroty bierze Ośrodek Badań Filozoficznych. Adres kontaktowy OBF, numer konta, NIP, REGON i nr KRS dostępne są tutaj.

3. Zwrot wpłaconej opłaty możliwy jest w 100% tylko do 14 dni przed terminem konferencji. Od 13 do 7 dni przed terminem konferencji zwracane jest tylko 50% kosztów, po tym terminie żaden zwrot nie jest możliwy. Zwrot następuje na pisemną prośbę uczestnika konferencji, przekazaną za pomocą poczty elektronicznej (lub formularz na stronie internetowej) na adres kontaktowy organizatorów konferencji. Adresy kontaktowe dostępne są na tej stronie.

4. Reklamacje można składać pisemnie za pomocą poczty elektronicznej (lub formularz na stronie internetowej) na adres kontaktowy organizatorów konferencji. Adresy kontaktowe dostępne są na tej stronie.

5. Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay. Dotpay

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.