Rehabilitacja prof. Marka Siemka

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Szanowni Państwo!

Zapewne wiadomo Państwu, że prof. Marek Siemek z Instytutu Filozofii UW ma poważne problemy ze zdrowiem. 20 stycznia bieżącego roku wskutek stresu nastąpiło u niego zatrzymanie krążenia, a w efekcie niedotlenienie mózgu i śpiączka. Po wybudzeniu ze śpiączki stwierdzono brak naruszenia kory mózgowej. Od 19 kwietnia rozpoczęto rehabilitację, która z dnia na dzień przynosi dobre efekty. Wedle opinii specjalistów, w Polsce nie ma możliwości przeprowadzenia takiej rehabilitacji, jakiej potrzebuje Profesor, a jedynym wyjściem jest wyjazd do specjalistycznej kliniki za granicą. NFZ w takich przypadkach nie refunduje jednak kosztów rehabilitacji za granicą. Dlatego w porozumieniu z rodziną Profesora w Fundacji „Zdążyć z pomocą” zostało otwarte konto, na którym będą gromadzone środki na ten cel.

Zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o wsparcie Waszego kolegi, współpracownika i nauczyciela. Zachęcamy również do pozyskiwania środków na ten cel od innych darczyńców.

 

Fundacja „Zdążyć z Pomocą”

ul. Łomiańska 5

01-685 Warszawa

NIP 118-14-28-385

KRS 0000037904

 

Nr konta: 50 1020 1156 0000 7902 0007 7248

 

Tytuł wpłaty: na leczenie Marka Siemka

This entry was posted in Events. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.