Studenckie forum badań nad językiem

Interdyscyplinarne Koło Badań nad Językiem oraz Ośrodek Badań Filozoficznych zapraszają na konferencję naukową Studenckie Forum Badań nad Językiem, która odbędzie się w Warszawie w dniach 12-13 kwietnia 2008 r. w Instytucie Kultury Polskiej (Krakowskie Przedmieście 26/28, budynek dawnego Szpitala św. Rocha).

Forum jest konferencją, która pozwoli studentom oraz młodym naukowcom nie tylko zaprezentować ich prace, wymienić poglądy i doświadczenia, ale również zapoznać się z metodologią, problematyką badawczą i osiągnięciami dyscyplin zajmujących się językiem. Nasze główne cele to dyskusja nad możliwością integracji metod oraz wyników różnych paradygmatów badawczych. Więcej informacji na stronie konferencji.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.