III Studenckie Forum Badań nad Językiem

24-25 kwietnia 2010, Uniwersytet Warszawski

III Studenckie Forum Badań nad Językiem, 24-25 kwietnia 2010, Uniwersytet Warszawski – zapraszamy do udziału w ogólnopolskiej konferencji studenckiej.

Interdyscyplinarne Koło Badań nad Językiem oraz Ośrodek Badań Filozoficznych mają zaszczyt zaprosić do udziału w konferencji III Studenckie Forum Badań nad Językiem, która odbędzie się w Warszawie w dniach 24-25 kwietnia 2010 w Instytucie Kultury Polskiej (Kampus Główny UW, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28).

Forum powstało z myślą o słuchaczach studiów doktoranckich, magisterskich i licencjackich. Celem konferencji jest konfrontacja różnych metodologii, problematyk badawczych oraz wyników badań. Pragniemy umożliwić spotkanie przedstawicielom rozmaitych dyscyplin naukowych zajmujących się językiem.

Planujemy sesje poświęcone następującym zagadnieniom:
– język a myślenie
– przyswajanie języka i rozwój pojęciowy
– neurobiologiczne podstawy języka
– metodologia badań nad językiem
– współczesna filozofia języka

Prosimy o zgłaszanie wystąpień do 21 marca 2010.

Szczegółowe informacje:

>> Pobierz plakat forum <<

iii_sfbj_plakat_24_25_kwietnia_2010-1.jpg

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.